hero image

Uresta ® sizin için doğru bir ürün mü?

İdrar kaçırmanın çok sayıda nedeni olabilir. Uresta ® mesane desteği ürojinekolog tarafından Stres Üriner İnkontinansın neden olduğu idrar kaçırmaları önemli ölçüde azaltmak veya durdurmak üzere tasarlanmıştır. Stres üriner inkontinans nedir ? Öksürdüğünüzde, güldüğünüzde, hapşırırken veya basit fiziksel işler yaraprken ortaya çıkan istemsiz idrar kaçırmadır.

Evet! Uresta ® mesane desteği idrar kaçımanızı önemli ölçüde azaltmanıza veya durdurmanıza yardımcı olabilir.

Stres üriner inkontinans ve üriner inkontinansın (aynı zamanda Aşırı Aktif Mesane olarak da adlandırılır) bir karışımı olan Mixt tip (her iki idrar kaçırmanında beraber olduğu) inkontinans olabilir. Öksürmek, kahkaha atmak, hapşırmak veya fiziksel bir aktivite sırasında meydana gelen idrar kaçırmayı (SUI) önemli ölçüde azaltmak ya da durdurmak için Uresta ® mesane desteğini kullanabilirsiniz. Ancak ne zaman kullanabileceğin konusunda ve ani idrar yapma ihtiyacı oluştuğu durumlarda Uresta ®'nın sizin için doğru olup olmadığını doktorunuza sorabilirsiniz.

Üzgünüz, Uresta ® sizin için doğru ürün olmayabilir.

You may have a called Urge Incontinence (sometimes referred to Overactive Bladder or OAB).

Uresta ® üriner inkontinans ekilerine yardımcı olacaktır.

You should see your to discuss what might causing your bladder to urine out before you’re to pee.

Evet! Uresta ® mesane desteği idrar kaçımanızı önemli ölçüde azaltmanıza veya durdurmanıza yardımcı olabilir.

Stres üriner inkontinans ve üriner inkontinansın (aynı zamanda Aşırı Aktif Mesane olarak da adlandırılır) bir karışımı olan Mixt tip (her iki idrar kaçırmanında beraber olduğu) inkontinans olabilir. Öksürmek, kahkaha atmak, hapşırmak veya fiziksel bir aktivite sırasında meydana gelen idrar kaçırmayı (SUI) önemli ölçüde azaltmak ya da durdurmak için uresta® mesane desteğini kullanabilirsiniz. Ancak ne zaman kullanabileceğin konusunda ve ani idrar yapma ihtiyacı oluştuğu durumlarda Uresta®'nın sizin için doğru olup olmadığını doktorunuza sorabilirsiniz.

Doktorunuzdan idrar kaçırma belirtileri hakkında bilgi isteyebilirsiniz.