hero image

Sıkça sorulan sorular

İşte Uresta ® hakkında en sık sorulan sorular.

Sorunuzun yanıtını görmüyorsanız bize buradan ulaşabilirsiniz.

Uresta ® nasıl çalışır?

Uresta ® mesane desteği, Stress Üriner İnkontinans (SUI) kaynaklı idrar kaçırmaları önemli ölçüde azaltmak veya durdurmak için vücudunuzla birlikte çalışacak şekilde tasarlanmıştır - çan şekli vajinal duvara hafifçe bastırır ve üretrayı(idrar yolu) önemli derecede destekler ve idrar kaçırmayı durdurur veya azaltır.

Tuhaf hissetmeyecek miyim?

Uresta ®'yı ilk kez taktığınızda hissedeceksiniz ancak bir kere tam anlamıyla yerleştiğinde hiç hissetmemelisiniz. Tampon kullanmak ile benzer bir deneyimdir.

Işe yarayacak mı ?

Uresta ® mesane desteği stres üriner inkontinans’tan muzdarip olan kadınlarda idrar kaçırmaları önemli ölçüde azalttığı veya durdurduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Klinik çalışmalarda 20 kadından 17'sinde idrar kaçırmada belirgin bir azalma gözlenirken, 10 kadından 6'ında idrar kaçırmanın tamamen ortadan kaldırıldığı gözlemlenmiştir. Uresta ®'sından memnun olanlar arasından dörtte üçünden fazlası uzun vadede onu kullanmaya devam etmeyi tercih ediyor.

Nasıl satın alabilirim?

Uresta ®'yı para iade garantili olarak 3D güvenli alışveriş kapsamı içerisinde; kapıda ödeme, banka havalesi, kredi kartı ile internet sistesi içerisindeki 3 basit adımı izleyerek cep telefonu doğrulama kodunu girerek alabilirsiniz. Ayrıca Uresta ® amblemi olan seçkin eczanelerden de satın alabilirsiniz. Uresta ® mesane desteği özel sigortanız tarafından karşılanabilir. Bu durumda doktorunuzdan geri ödeme için doktorunuzun yazdığı reçeteye ihtiyacınız var.

Satın Al

Uresta ®'yı ne kadar süre çıkarmadan taşıyabilirim?

Uresta ® mesane desteği yaşam tarzınıza uyacak şekilde farklı şekillerde kullanılabilir:

1. Bütün gün - Uresta ®'nızı sabahları yerleştirin ve yatmadan önce çıkarın.

2. Özel aktiviteler sırasında- Uresta ®'yı idrar kaçırmanıza neden olan herhangi bir faaliyetten (örneğin koşu, yürüyüş) önce yerleştirin. Aktivite bittikten sonra çıkartın.

3. Cinsel ilişki öncesinde Uresta ®'yı çıkarın.

Uresta ®'yı nasıl temizlemeliyim?

Uresta ®'nızı yumuşak bir sabunla elle yıkamanızı ve hava delikleri olan özel kutusunda hava ile doğal kurumasını beklemenizi öneririz.

Uresta ®'ımı işemek için çıkarmalı mıyım?

Uresta ® düzgün biçimde takılmışsa idrarınızı rahatlıkla yapmanız gerekir. Bunu yapamıyorsanız daha küçük bir boyutuna geçmeyi düşünmelisin.

Uresta ® yı kullanırken cinsel ilişki yaşayabilir miyim?

Uresta ® cinsel ilişki öncesinde çıkartılmalıdır

Uresta ®'yı değiştirmeden önce ne kadar süreyle kullanmalıyım?

Her yıl değiştirmenizi öneririz. Bir kusur (örn. Bir çatlak) tespit ederseniz Uresta ®'nızı değiştirin.

Uresta ®'nın hangi beden için uygun olduğunu nasıl anlayabilirim?

Sizin için en uygun olanı bulmak için Uresta ® Başlangıç Kitinizde üç boyut da deneyin.

Doğru uyum hakkına sahip olduğunuzu nasıl bileceğinizin yolları için destek bölümündeki boyutlandırma kurallarımıza bakın.

Uresta ®'yı takmak için bir doktora ihtiyacım var mı?

Uresta ® mesane desteği kendi kendine rahatlıkla takılıp çıkarılabilen bir üründür. Dolayısı ile doğru boyutunu bulmanızda dahil hiç bir aşamada doktora ihtiyacınız yoktur.

Uresta ® almak için reçeteye ihtiyacım varmı?

Hayır. Uresta ®'yı internetten veya eczanelerden satın alabilirsiniz. Uresta ® mesane desteği özel sigorta planınız tarafından karşılanabilir bu durumda doktorunuzdan geri ödeme için reçeteye ihtiyaç duyarsınız.

Satın Al!

Uresta ® neden yapılmıştır?

Uresta ® mesane desteği emici olmayan hipoalerjenik yüksek biyouyumlu bir polimerden Kanada’da üretilmiştir. Doğal kauçuk veya lateks değildir. DEHP (Di -2ethyl hexyl phthalate) içermez.

Farzedelim...?

Destek bölümümüzün sorun giderme alanında daha fazla ipucu bulabilirsiniz.