Ön Bilgilendirme Formu

ÖN BİLGİLENDİRME FORMU

1.SATICI

Ünvanı : Gildron Sağlık Teknolojileri İth.İhr.San.Tic.A.Ş. Bornova VD  395 097 0136
Adresi : Gümüş Metro Plaza Çınarlı mh. 5003 sk. No:2/2 D:401 Bornova / İzmir
Telefon : 0232 433 0633
Eposta adresi : info@uresta.com.tr

2.ÜRÜN BİLGİLERİ

Sözleşme konusu ürün; SATICI’NIN internet sitesinde tanıtılan “Uresta” markalı, idrar kaçırmayı önleyen, mesane destekleme ürünü olup ürünün fiyatı KDV dahil 899,00(sekizyüzdoksandokuz) TL’dir.

3.ÖDEME VE GECİKME FAİZİ
ALICI, ürün bedelini SATICI’NIN , banka hesaplarından (TL) herhangi birine Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak ödeyebilir. ALICI, SATICI’NIN internet sitesi üzerinden kredi kartı ile online tek ödeme ya da online taksit imkânlarından yararlanabilir.

Ödeme peşin ya da kredi kartı ile yapılacağı için SATICI tarafından gecikme faizi uygulanmaz.
Ürünün teslim veya iadesine ilişkin kargo giderleri ALICI’ya aittir.
 
4. CAYMA HAKKI
ALICI; Mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir. Hizmet sunumuna ilişkin mesafeli sözleşmelerde ise, bu süre sözleşmenin imzalandığı tarihte başlar. Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına bağlanan hizmet sözleşmelerinde cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanımından kaynaklanan masraflar ALICI’ya aittir.

Cayma hakkının kullanılması için 14 günlük süre içinde SATICI' ya iadeli taahhütlü posta, faks veya eposta ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde,
a) 3. kişiye veya ALICI’ ya teslim edilen ürünün faturası, (İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır)
b) İade formu,
c) İade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

d) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

e) ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya ürünün kullanılması, hasar görmesi gibi bir durum söz konusu ise SATICI ürünü iadesini kabul etmekle yükümlü değildir.

f) Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir.

g) İade işlemlerinde kargo gideri ALICI’ya aittir. Aksi taktirde kargo ücreti ALICI' nın iade bedelinden kesilir.

h) Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.

5.CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek mal/hizmetler, hızla bozulan ve son kullanma tarihi geçen mal/hizmetler, tek kullanımlık mal/hizmetler, kopyalanabilir her türlü yazılım ve programlardır. Ayrıca, her türlü yazılım ve programlarında, DVD, DIVX, VCD, CD, MD, videokasetlerde, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemelerinde (toner, kartuş, şerit v.b) ile kozmetik ve kişisel kullanıma özel hijyenik malzemelerde cayma hakkının kullanılabilmesi için mal/hizmetin ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları şartı bulunmaktadır.

7.GÜVENLİK KURALLARI
Bu internet sitesi herkese açıktır. Yalnızca aşağıdaki durumlarda, internet sitesi yönetimi kullanımı engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar:
- Yanlış, düzensiz, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin Site'ye kaydedilmesi durumunda,
-Özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı bilgilerin ve satış taleplerinin kaydedilmesi durumunda, 
-Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması durumunda, 
-Site'de yer alan bilgilerin izin alınmaksızın kısmen veya tümüyle kopyalanması ve her ne şekilde olursa olsun kullanılması durumunda,
-Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek, Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması veya yapılmaya çalışılması durumunda.

8.TELİF HAKKI VE MARKA
Aksi belirtilmediği sürece, sözleşme konusu ürün ile bu internet sitesindeki içeriklerin tamamı en geniş ve sınırlandırılmamış biçimde başka şahıslara ait telif hakkı, marka, patent ve/veya diğer fikri ve sınaî mülkiyetler şeklinde korunmaktadır.
 
9.BAĞLANTILI SİTELER

Bu Site'de yer alan linkler aracılığı ile gidilen sayfalar ve içeriği ile ilgili olarak Site Yönetiminin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.