hero image

Uresta ® ile mesane desteğinin özgürlüğünü yaşayın.

Uresta ®'ya güvenin.

Uresta ® mesane desteği idrar kaçırma ile oluşan ıslaklığı emmek yerine kaçırmayı durdurur; çoğu kullan at malzemeler kaçan idrarı tutar ve buda bir kokuya neden olur. İdrar kokusu!). Klinik çalışmalarda 20 kadından 17'sinde idrar kaçırmada belirgin bir azalma gözlenirken, 10 kadından 6'ında idrar kaçırmanın tamamen ortadan kaldırıldığı gözlemlenmiştir. Uresta ® mesane desteği vücudunuzla uyumlu olması için bir ürojinekolog tarafından tasarlandı ve Kanada'da yüksek standartlarda üretildi.

Uresta ile her gün rahat ve her yönden basit

Uresta ® mesane desteği günlük kullanım için rahattır. Kendi kendinize uygulayabilirsiniz; uygulaması kolaydır ve temizlenmesi basittir. Uresta ®’nın eşsiz tasarımı- kullanımı ve taşımayı kolaylaştırır ve seyahat etmeyi bir keyfe dönüştürür.

Uresta 1 yıl boyunca tekrar tekrar kullanılabilir, Ekonomiktir, Kolaydır, Avantajlıdır

Yeniden kullanılabildiği için oldukça ekonomiktir.- 12 aylık bir süre zarfında, Uresta ® tek kullanımlık ürünlere göre çok daha avantajlıdır. Yeniden kullanılabilir olması nedeniyle çevreyi kirletmez- bir yıl boyunca yüzlerce ped veya diğer tek kullanımlık ürünler 5 kat pahalıdır; aynı zamanda bu ürünleri hacimleri büyük olduğu için çantanızda saklamak için uğraşırsınız.

Para iade garantisi

Uresta ® starter kitinizden elde edilen sonuçlardan %100 memnun değilseniz paranızı iade edilir.