hero image

Ne beklemeliyim?

Uresta ® mesane desteği güvenli, basit ve kullanımı kolay, tekrar kullanılabilir bir üründür - çan şekli idrar kaçırmayı önemli ölçüde azaltmaya veya durdurmaya yardımcı olmak için idrar yolunu desteklemektedir. Klinik çalışmalarda 20 kadından 17'sinde idrar kaçırmada belirgin bir azalma gözlenirken, 10 kadından 6'ında idrar kaçırmanın tamamen ortadan kaldırıldığı gözlemlenmiştir.

Özgür olduğuzu hayal edin.

İdrar emen pedler gibi tek kullanımlık ürünler kullandığında ne olur ?

Pedler idrar kaçtıktan sonra işe yarar. Ya idrar kokusu !!! Oysaki Uresta ® idrar kaçırmayı engellemek için tasarlanmıştır. Pedleri taşımak zorundasınız. Büyük ve yer kaplayan ürünlerdir. Pis kokulu ve rahatsız edicidirler. Pedi sık sık değiştirmek zorunda kalırsınız ve bir sonraki idrar kaçırmanın ne zaman olacağı endişesi tüm sosyal yaşantınızı kuşatır. - Bunun yanında çok daha fazla para harcar ve bu pedleri yanınızda sürekli bulundurmak zorunda kalırsınız.

Uresta ® mesane desteği tamamen farklı ve daha özgür bir deneyim sunar

Uresta ® ile tek kullanımlık ürünleri karşılaştır

Uresta ®’ ya başlamak çok basit

Size uyup uymadığını anlamak çok kolaydır - sadece bir Uresta ® başlangıç setine ihtiyacınız var. Başlangıç seti kadınlar için en yaygın üç boyutu içerir. En küçük boyutla başlayın ve hangisinin sizin için uygun olduğuna karar vermek için her bir boyutu deneyin. Unutmayın: En iyi sonucu elde edene kadar birkaç boyut denemenizi öneririz.

Size uygun Uresta ® ‘yı nasıl bulacağınız hakkında daha fazla bilgiyi destek bölümümüzde bulabilirsiniz.

Uresta ® nasıl uygulanır ?

Uresta ® mesane desteği kullanımı kolaydır: idrar yolu desteği için çan şekli vajina duvarına hafifçe basana kadar vajina içine yerleştirin. Bazı kadınlar yerleştirmeye yardımcı olması için biraz kayganlaştırıcı jel kullanmanın bunu kolaylaştırdığını söylerler.

Uresta ® mesane desteği kullanımı kolaydır: idrar yolu desteği için çan şekli vajina duvarına hafifçe basana kadar vajina içine yerleştirin. Bazı kadınlar yerleştirmeye yardımcı olması için biraz kayganlaştırıcı jel kullanmanın bunu kolaylaştırdığını söylerler.
Destek Bölümü

Uresta animation

Zaman içerisinde Uresta ® ‘nın takılı olduğu yerde hiçbir şey hissetmezsiniz.

Bazı kadınlar Uresta ®'sını doğru yerleştiğini hemen anlayabilirler. Bazıları için bu daha uzun sürebilir dolayısı ile doğru boy ve yerleşim yeri için ümitsizliğe kapılmayın. Unutmayın bu birkaç haftadan birkaç aya kadar sürebilir. Uygun yerleşimi bulduğunuzda orada hiç bir şey yokmuş gibi hissedersiniz. İlk yerleştirdiğinizde düşük miktardaki idrar kaçırmalarınız olduğunda çıkartmayın. Bunun nedeni vücudunuzu uyum sağlamaya çalışmasıdır. Eğer kaçırmalarınız azalmadan devam ediyorsa hastaların % 20'lik bölümündesiniz demektir. idrar kaçırma şikayetinde zamanla düzelme olacağını unutmayın.

İhtiyaçlarınız esnektir

Uresta ®'nızı gün içinde kullanın ve yatmadan çıkarın. İdrar kaçırmaya neden olan bir etkinlik sırasında( spor, yürüyüş, alışveriş) kullanın. Bazı kadınlar iki farklı boy kullanırlar: bir boyu günlük kullanım için ve diğer boyu egzersiz veya daha yoğun faaliyetler için. İdrar yapmak istediğinizde Uresta’yı dışarı çıkarmaya gerek yoktur. Ancak cinsel ilişkiden önce çıkarmanız gerekir.

Uresta ®‘yı her yıl değiştirin

Uresta ®'yı bir yıl kullandıktan sonra veya bir kusur (yani çatlak) gelişirse değiştirmenizi öneririz. Bu tek kullanımlık pedlerden 5 kat daha az maliyetli ve çevre dostu bir yöntemdir.